Ještě není hotovo. Prosím potvrď svůj e‑mail.

Pokud ho nemůžeš najít, prohlédni si složku spam nebo hromadné.

Tvoji předci pro tebe mají vzkaz. Chceš se s nimi setkat?

Mám pro tebe meditaci, která tě zavede k setkání s tvou rodovou linií.

Tato meditace tě vezme do míst, kde:

R

se setkáš se svou linií a předky

R

uvolníš energetické vazby z celé rodové linie

R

uvolníš pocity strachu, nepřijetí či ztráty

R

odpustíš sobě i svým předkům

R

získáš pocit bezpečí a bezpodmínečné lásky

R

vše v jemnosti a lehkosti

 

Reference

“Meditace na propojení se svými předky, byla nádherná. Podařilo se mi spojit se s oběma liniemi, jak s ženskou, tak i s mužskou. I když v jedné části to nebylo jednoduché, i přesto se mi podařilo obě linie sjednotit a zharmonizovat jejich energii. Cítila jsem obrovskou podporu, toho že za mnou všichni stojí a drží mi bezpečný prostor. Moc děkuji za tento zážitek. ” 

Nikol Mandiková

“Na začátku meditace mi delší dobu trvalo se spojit s kořeny, jako by tam bylo prázdno. Ale potom to přišlo a ty příjemné vibrace v nohou a propojení cítím i teď, hodinu po meditaci. Taky jsem měla strach, nějak se mi do toho setkání moc nechtělo, ale vedení meditace je laskavé a podnětné (i pro ty, co se bojí, že se jim v meditaci nic neukazuje), po chvilce to přešlo a cítila jsem se bezpečně a vděčně za tuto příležitost. Přišli vhod ty všechny témata k odpuštění a odpoutání, které by mě samotnou nenapadly. Nejvíc mě zasáhlo “neláska” k jedné straně rodiny, neuvědomovala jsem si to, že i přesto jsou to moje předci a patřím k ním. Bylo to přínosné — pochopení, odpuštění, odpoutání.. Také co si nesu jako přínos meditace — téma ženské a mužské polarity. Na konci jsem cítila vděčnost a mela chuť jim poděkovat a zároveň pocit, že jsem tu sama za sebe a můžu si žít jak chci.”

Doporučuji tuto meditaci všem, co řeší nějaká rodinná témata, nebo taky těm, co se cítí od své rodiny odpojené. Děkuji moc za meditaci!

Anastasiya Rezkova

“Od té doby, co jsem si zvykla na sílu meditací od Aless, mi další vedené meditace přišly jako slabý odvar. A tohle bylo po dlouhé době meditace, která mě jednak bavila a hlavně byla výživná a jemná zároveň Zazila jsem tam krásné setkání s tisícovkami předků, kteří me pak vyprovodili na mou cestu. A zatrasla tam se mnou věta: Vyzývám vás, abyste podali pomocnou ruku těm, kdo to potřebují. Moc dekuji za zazitek, i podkres tam mas skvělý. ”

Katka Urbanová

Získej dnes meditaci za zvýhodněnou cenu 390 Kč 290 Kč