Karta na týden 1.5 — 7.5

Tento týden máme květen, což je lásky čas. A myslím, že tu lásku můžeme dát hlavně sami sobě. Tentokrát máme kartu z balíčku Tarot archandělů. 

O čem je tato karta?

Vytáhla jsem kartu Arielova dvojka.

Je důležité nalézt rovnováhu! Práce na mnoha úkolech nebo projektech najednou. Udělat si z práce zábavu. 

Naše přesvědčení nám můžou našeptávat, že potřebujeme plnit hodně úkolů, mít hodně práce a pořád něčím zaměstnávat mysl. Opak je pravdou. Tímto jsem sama prošla, když jsem pracovala 14 hodin denně a pořád jsem myslela, že je to málo. Podařilo se mi naplnit sny tímto způsobem? Ne, nepodařilo. Tudy cesta nevede, a to nám říká i tato karta. 

Opravdu je nutné dělat všechno? Nejde to nějak zjednodušit? Pokud chceme mít více času, musíme hledat způsoby, jak toho dosáhnout a celou situaci zpříjemnit. Přistupujte k životu hravě!

Rozhodnutí?

Karta dále varuje před unáhleným rozhodnutím, třeba opustit zaměstnání a dostat se tak do dluhové pasti. Vše musí být v proudu života. Pečlivě vše zvažte. Já bych dodala, že nic není špatně. 

Světelná aktivace

Vím, jaký je to pocit poslouchat svoji intuici. Má práce a tvořivost plyne v jednoduchém duchu. Mám radost z výsledků a dovoluji si přijímat dary, které plynou z mé tvořivosti. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie? 

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…