Karta na týden 11.9.. — 17.9.

Tento týden ještě bude vhodný k úklidu ať už kolem sebe nebo uvnitř sebe. Končit také bude retrográdní Merkur, takže je možné, že brzy dojde k uvolnění. Tento týden spíš ještě bude ladící, budeme hledat sami sebe.

O čem je tato karta?

Lovec

Najděte své strachy a touhy

Najděte všechny své ustrašené myšlenky a pocity. Společně s nimi pak najdete i své touhy.

Vzorem na kartě je keltský bůh Cernunnos. Je to divoký jelení bůh, který představuje lovenou zvěř i lovce. Tato karta tedy pomáhá se spojením našich strachů, ale i také tužeb zároveň. 

Místo toho, abyste strachy potlačovali, staňte se Lovcem. Jste obdařeni sebejistotou a silou, tak ji využijte. Nejste tady proto, abyste se krčili strachy nebo žili ve stínech, ale abyste si uvědomili svůj potenciál. To však nastane v momentě, kdy zjistíte, co je potřeba udělat. Když se objeví tato karta, může to znamenat příležitost vypořádat se s určitým aspektem vaší minulosti nebo ukončit situaci, která vás pronásleduje.

Strachy jsou to jediné, co stojí mezi vámi a tím, po čem toužíte. Strachy můžeme společně uvolnit stačí si zvolit termín. Výběr termínu v kalendáři. 

Každý týden vytahuji kartu speciálně pro mou komunitu s poselstvím na daný týden. 

Zadej, prosím, svůj e‑mail, na který ti výklad pošlu. 

Poselství

Pro muže tato karta znamená příležitost poznat sám sebe hlouběji.

Pro ženy tato karta představuje schopnost být silná, mocná a překonávat omezení. 

Světelná aktivace

Odevzdávám své strachy a nechávám k sobě přicházet své touhy. 

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie? 

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…