Karta na týden 15.5. — 21.5.

Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?

O čem je tato karta?

Jdeš správným směrem

Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše. 

Nádherná karta, která se mnou neskutečně souzní. Vše co děláme, jak přemýšlíme a kam jdeme je naprosto v pořádku! Realita je náš podporovatel a éra, kdy jsme procházeli tlakem, že je všechno špatně a musíme to okamžitě změnit, je pryč. I já sama jsem se dostala před pár lety do tlaku, že už bych chtěla být někde jinde. Jenže jsem vytvořila tlak, který se vrátil v podobě hluboké transformace, ale i to je zkušenost, která pro mě byla důležitá. 

Správná cesta

Věci se dějí správným tempem. Neuspěchejte to, buďte trpěliví a vytrvalí. Není kam spěchat, vše se buduje a roste. Co se zasadilo, brzo vykvete. Každý dnem je přidána další cihlička. Ušli jste dlouho cestu, základy jsou pevné, teď je potřeba věřit a jít vpřed. 

Význam karty je tedy nepochybovat o sobě a svých pocitech. Právě teď jste na správné cestě. Už o tom nepřemýšlejte, prostě se to děje a vy jste blíž, než si myslíte.

Pokračuj

Pocit či myšlenka, že by se věci měly dít rychleji, je jen naše ego, které se potřebuje srovnávat s ostatními. Srovnání není přítel. Zalévejte svoji zahrádku a vězte, že doba květu brzy přijde. 

Už to děláš, pokračuj. 

Světelná aktivace

Vím, jaký je to pocit důvěřovat božímu načasování. Moje činy jsou vždy správné s vedou mě přesně tam, kam potřebuji. Sílím a rostu s každým dnem. Vím, jak zalévat svoji zahrádku, která již brzy vykvete. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie? 

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…