Karta na týden 17.7. — 23.7.

Pro tento týden jsem zvolila balíček karet Tarot Andělů. Myslím, že tato karta se skvěle hodí k aktuálnímu dění na planetě. 

 

O čem je tato karta?

Smíření

Odpoutání od minulosti. Slibnější budoucnost na obzoru. Přestat se snažit a nechat konat Boha. 

Dochází k smíření. Opouštíte situaci a zkušenosti, které vám už k ničemu neslouží. Karta Smíření přišla jako znamení velké transformace. Končí jedna fáze vašeho života a je čas jít dál. Čekají vás nová dobrodružství, která obohatí smysl vašeho života a přispějí k vašemu dalšímu rozvoji. Je to, jako když se z housenky rodí motýl. 

Pomoc

Když příchází tato karta, většinou už tušíme jisté změny v našem životě. Možná přichází různé pocity, to je naprosto v pořádku. Můžete využít energii andělů, konkrétně archanděla Azraela, který má pro vás náruč pochopení. Můžete také využít energetického uvolnění, opečování, zharmonizování skrze metodu Theta healing. 

Nejste v tom sami. Pokud se cítíte sami ve svém příběhu, je to jen forma izolace od světa. Může být za tím strach či jiné emoce. Věřte, že v tom jsme společně.

Poselství

Nikam nespěchejte a s vděčností a láskou k sobě naplno prožijte všechny pocity, které k vám budou přicházet. Přivítejte nové věci ve svém životě, odputejte se od minulosti a uvolněte se do procesu. 

Světelná aktivace

Uvolňuji veškeré strachy ze změny, které mě tíží. Odevzdávám se vesmírné síle a do tvořivosti Zdroje. Vím, jaký je to pocit cítit důvěru v sebe. Otevírám se všemu novému, co ke mně přichází a chce být skrze mě vytvořeno. Je pro mě bezpečné opustit minulost a uvolnit se do proudu života. 

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě.  Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama.  S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie? 

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…