Karta na týden 19.6 — 25.6

V neděli bylo novoluní a nám začíná nový měsíční cyklus. Zastav se na chvilku a zamysli se, kam chceš směřovat svoji energii, své záměry? Může ti v tom pomoci aktuální karta. Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a předkové.   

O čem je tato karta?

Bojovník Buďte neohrožení a silní Tato karta nese poselství toho nevzdávat se, projevit své názory, nespokojit se s prohrou. Já bojovníka vnímám tak, že nebojuje ve smyslu zbraní, ale obrací se k sobě a hledá cesty, jak se dostat tam, kam chce. Jo to takový náš vnitřní bojovník. Karta také říká, že bojovník je připraven a ochoten poznat sám sebe.  Nese energii o kterou se můžete opřít, když potřebujete. Je důležité pamatovat, že těžké zkoušky a situace nás učí, jak být k sobě laskaví. Nesnižuje to naši hodnotu, naopak nás to ještě více posiluje. 

Světlo

Třebaže Bojovníka na této kartě obklopuje tma, pochází ze světla. Vnitřní bojovník vzešel ze světla a dokáže zářit o to jasněji, když čelí tmě.  
Pokud jste se ocitli v situaci, kdy musíte čelit někomu nebo něčemu, co vás znepokojuje, je načase obrátit se na svého vnitřního bojovníka. Nepolevujte a nenechte se zastrašit, protože máte energii na to, abyste se bránili nejen teď, ale kdykoliv jindy. 

Poselství

Pokud právě zakoušíte strach, znamená to, že cokoli se děje, je pro vás důležité. Kdykoliv cítíte strach, ocitli jste se na pokraji něčeho velkého — možná nějakého zásadního průlomu. Děje se to vždy, když narazíme na hranici našeho stropu možností. Stačí se otevřít nové verzi sebe. Pokud potřebuješ pomoci, mohu tě tím provést nebo jsem nahrála meditaci aktivaci potenciálu, která uvolňuje strachy a energetické vazby, které nás svazují. 

 

Světelná aktivace

Uvolňuji veškeré limity, které mě drží zpět v mém růstu. Odevzdávám se svému plnému potenciálu. Vím, jaký je to pocit být k sobě laskavá/ý za každé situace. Je pro mě bezpečné růst. Otevírám se nové verzi sebe.   
Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě.  Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama.  S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie? 

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…