Karta na týden 3.7. — 9.7.

V měsíci červenci nás volají předci k tomu, abychom se znovu s nimi spojili, vzali si další část toho, co jako rodová linie nesete za dary a začali je používat právě teď. Proto jsem zvolila balíček Andělů a předků.

 

O čem je tato karta?

Hvězdář

Pozvedněte svůj zrak výš

Naši předci byli napojeni na svůj potenciál, na své dary, na svá těla přirozeně. Pod vlivem událostí, které se tu na planetě odehrály, museli začít svoji záři skrývat, abychom mohli přežít do této podoby. 

Nacházíme se teď v období probuzení. Červenec nám velmi přeje ke spojení s naší duší a potenciálem. Proto jsem velmi vděčná, že nás předci takto podporují, skrze poselství hvězdáře.

Vybavujete si někdy, jak jste spoléhali na svoji šťastnou hvězdu a pevně jste věřili, že vás ochrání nebo vám splní tajné přání? Já ano a o víkendu se mi to znovu potvrdilo!

 

Hvězdář

Hvězdář se napojuje na na energii kosmu a připomíná vám, že máte schopnost čerpat podporu z vesmíru. Jeho plášť posetý třpytem, vyzařující světlo, ukazuje, že jste mnohem blíž energii vesmíru, než si myslíte. Tu energii nemusíte nikde hledat, protože ji už máte.

Získat energii můžete také skrze vaše předky, vyzkoušejte meditaci Setkání s předky.

Podívejte se tedy mnohem dál, než kde právě stojíte, vytvořte daleko větší sny, vize a cíle, protože taková přání se s mocí a pomocí vesmíru mohou stát skutečností!

Poselství

Máte před sebou zázrak. Všechny své sny a cíle máte na dosah a jste vedeni k tomu, abyste se soustředili na svoji vizi. Není nic, co byste nemohli mít nebo čeho byste nemohli dosáhnout. Máte příležitost uvolnit staré zranění nebo vzorec, který vás tíží. 

V minulosti jste leckdy nedokázali rozpoznat svoji cenu a uvěřit, že si zasloužíte to nejlepší. Jste neuvěřitelná a nekonečná jiskra vesmíru. Vesmír vás miluje! Jste nadaní plní síly a máte schopnosti, které potřebujete, abyste proměnili své nejdivočejší sny ve skutečnost. 

 

Světelná aktivace

Uvolňuji veškeré obavy, které mě tíží. Odevzdávám se vesmírné síle a do tvořivosti Zdroje. Vím, jaký je to pocit cítit důvěru ve své sny a vize. Otevírám se všemu novému, co ke mně přichází a chce být skrze mě vytvořeno.

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie? 

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…