Karta na týden 5.6 — 11.6

Na úplňkový den tu máme balíček z Tarotu archandělů. Když se ohlédnu zpátky, tak mi to přijde, že je to celá série poselství, která nás vedou k naší úžasnosti a zářivosti.

O čem je tato karta?

Gabrielova královna

Vášnivost, půvab, duchaplnost, nezávislost

Vášnivost je vlastnost, která dodává takovou zvláštní jiskru. V ten moment, začínáte zářit, jste napojení na sebe, na svoje touhy, na své tělo i na svou intuici.

Chvíle, kdy dokážete udělat cokoliv. Jděte za tím, po čem toužíte! Získáte tak schopnost, přitahovat pomoc!

Tuto královnu si můžete představit jako okouzlující osobu, kterou mají všichni rádi. Tam bych řekla, že všichni směřujeme. Mít život v rovnováze. Žít vášnivý, nezávislý, přátelský, krásný, oblíbený, sebevědomý, oslňující a neochvějný život. 

 

Stůj ve své síle

Každý toto můžeme žít. Stačí být ve své plné síle. Jak se tam dostat se mě často ptáte. Postupnými krůčky je má odpověď. Vše se děje velmi rychle, ale pokud je správné načasování. Tato karta je pro vás inspirací a potvrzením, že i vy můžete mít nádherný a naplněný život. Mně se vždy výklad z těchto karet splnil, i když to nebylo hned a já tomu v tu dobu nerozuměla. 

Když se objeví tato karta, věřte, že máte plnou podporu. V lidech kolem sebe, v sobě i ve Zdroji.

Pokračuj

Doplňující význam karty je, ať se řídíte radou, která se k vám dostala. Jděte si za tím, co chcete a těšte se skvělému zdraví. 

 

Světelná aktivace

Vím, jaký je to pocit žít svoji mystickou sílu. Je pro mě bezpečné následovat svoji intuici. Stojím pevně ve své síle. Otevírám se hlasu intuice a přebírám zodpovědnost za svoji energii. Následuji vedení a dělám akční kroky ve hmotě. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě.  Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama.  S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie? 

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…