Předpověď na červenec 2023 | Vztahy | Hloubka | Emoce

Je to tady a silně to vnímám. Energie července bude velmi tvůrčí, uvolněná, milující a hluboká.

O čem bude červenec 2023?

Bude skvělý čas na změny v sobě. Vše nám přeje se dostat hlouběji než obvykle. Můžeme se velmi hluboce propojit sami se sebou, se svou duší, se svou vizí. Také se můžeme spojit s předky, protože období raka je milující, rodinný, řešit se budou také vztahy.

Nelekejte se, pokud se začne něco rozpadat, uvolňovat nebo naopak harmonizovat. To je vše součástí. Vy to pozorujte, uvolňujte nebo mi pište 🙂

Je to také období lásky a sebelásky. Sebeláska je vždy na prvním místě, z toho jde naprosto veškerá změna. Zase tady platí, že nevadí, pokud vám něco nejde. Ono to časem dosedne. LASKAVOST především.

Protože se moje duše specializuje na hloubku emocí, jsem narozená v raku a ještě ovládám energetické tvoření skrze Theta healing, mohu vás tím vším provést.

Zdarma skrze meditaci srdce. Skrze meditaci setkání s předky, skrze prožitkový kurz sebelásky, který připravuji nebo přímo individuálně na míru. 

Jaká vyšla karta na červenec?

Uzemni se 

Empatie. Vysoká citlivost. Spojení s přírodou.

Máme prostor vyrazit ven do přírody, spojit se s přírodou, s vodou, což jsou naše emoce. Spojit se sebou samými. Karta přináší výzvu k uzemnění. 

Potřebujeme doplnit svoji energii, svoji studánku, abychom mohli nacítit to, co je pro nás správné. Zaměřte se na svoji energii, hospodařte s ní citlivě a udržujte ji čistou. Nenechte ji znečistit okolními vlivy a osobami. 

Je to také výzva být o samotě. Nejlépe tedy o samotě v přírodě, to je takový bonus. 

královna vod

Co tvé emoce?

Voda jsou naše emoce. 

Zvědom si jakou podobu mají tvé dnešní emoce?

Jaké mají pro tebe poselství?

Umíš pouštět své emoce ven?

 

Úkol: Voda potřebuje interakci. Až potkáš vodu, pozdrav ji a poděkuj ji, že je tu s námi. Dotkni se ji a zastav se u ní na chvilku. Můžeš si také promluvit s vodou, kterou piješ. 

Poselství

Doba nám přeje v tvůrčí energii, v prozkoumávání sebe sama, s propojováním se sebou i ostatními, v lásce a empatii. Jsou to ctnosti, které získáváme časem. Máme teď možnost hluboce transformovat sebe i naše vztahy. K sobě i ostatním. 

Světelná aktivace

Dovoluji se více cítit své emoce. Uvolňuji veškeré pocity studu, veškeré bolesti, které vznikly při projevování emocí. Otevírám se novému prožívání svého těla i svých emocí. Je to pro mě přirozené a bezpečné. Vím, jaký je to pocit se uzemnit a plně dosednout do svého těla v laskavosti. 

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě.  Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama.  S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie? 

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…