Předpověď na srpen 2023 | Hojnost | Síla| Odvaha

Další hluboký měsíc před námi. Tentokrát se budeme věnovat své síle a odvaze. Jak moc jsme odvážní na své cestě?

O čem bude srpen 2023?

Hloubka nám tento měsíc bude zase přát. Tentokrát to bude hloubka moudrosti, naší síly a odvahy.

Srpen tedy energie čísla osm sebou nese hojnost. Tu nekonečně možnou hojnost, pro kterou si jdeme. Stačí jen důvěřovat v sebe, což je téma našeho středu, tedy naší osobní síly.

Srpen je období sklizně. Možná jsme se na něco dlouho připravovali, sázeli, hnojili a teď to můžeme začít sklízet. Začněte uskutečňovat své sny a vize.

Téma taky bude naše srdce, naše hluboká láska k nám a k našim záměrům. 

Zdarma se můžete propojit se svým srdcem skrze meditaci srdce. Skrze meditaci setkání s předky, můžete obdržet nějaké vedení. Setkat se také můžeme individuálně na míru. 

Jaká vyšla karta na srpen?

Mintakan

Touha po domově. Sounáležitost. Původní poslové světla.

Mintakané pochází z planety souhvězdí Orion. Jsou to první bytosti, které se vypravili na Zemi a jsou také označováni jako poslové světla. 

Jejich domovská planeta byl vodní svět s velmi čistou vodou. Největší spokojenost prožívají v kříšťálově čisté vodě nebo její blízkosti. Učí nás tím vidět světlo všude a ve všech bytostech.

Někteří Mintakané cítí touhu po domově a trápí je pocit, že sem nepatří. 

Když přichází tato karta nese poselství, že buď jste Mintakan nebo máte touhu někam patřit. Pocit bezpečí souvisí s naší kořenovou čakrou. 

královna vod

Spoj se s živly

Srpen také podporuje ke spojení s živly. 

Hlavní živel, který vládne je oheň — síla, energie, odvaha. Také spaluje vše, co nám neslouží. 

Voda nám přináší hloubku a moudrost. 

Vzduch otevřenou komunikaci a setkávání se.

Země naše propojení a zakořenění. 

 

Úkol: Spojte se s Matkou Zemí a vytvořte si místo, které bude vaším domovem. Najděte si místo, kde se cítíte nejvíce doma hned teď. Již nečekejte na někdy.

Poselství

Doba přeje naším vizím a plánům. Využijte sílu Lví brány 8.8., kde bude vrchol podporující energie. Prociťte svoji sílu, nasaďte si zpět svou korunu a následujte cestu svého srdce, které je velmi moudré a zná další kroky. 

Světelná aktivace

Dovoluji si být na této planetě opravdu doma. Zbavuji se veškerého smutku, že sem nepatřím, nebo pocitů, že jsem tu držena proti své vůli. Přivolávám si dokonalý domov. Otevírám se možnosti spojení s lidmi, kteří mě budou podporovat a vytvoří silnou láskyplnou komunitu. 

 

Pokud cítíš, že tě moje práce baví, rezonuje s tebou co říkám a chceš být více ve spojení, tvořím pro tebe láskyplnou komunitu ve skupině. Každý týden tě čekají témata a propojení se skrze online setkání. Offline setkání zatím zůstávají v kalendáři pro všechny. 

Tento kmen by měl začínat 1.9. Pokud tě láká intenzivnější setkávání, dej mi vědět. Zatím za zkušební zaváděcí cenu. 

Více info zde. 

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie? 

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…