Petra Frenzelová

Mentoring s Thetou

Mentoring znamená učení se či předávání zkušeností. Probereme to, co potřebuješ. Můžeme se věnovat tvému podnikání nebo osobnímu životu. Vše je propojené, takže probereme akční kroky ke změně a pokud narazíme na nějaké přesvědčení, odstraníme ho metodou Theta healing. 

Petra Frenzelová

Mentoring s Thetou

Mentoring znamená učení se či předávání zkušeností. Probereme to, co potřebuješ. Můžeme se věnovat tvému podnikání nebo osobnímu životu. Vše je propojené, takže probereme akční kroky ke změně a pokud narazíme na nějaké přesvědčení, odstraníme ho metodou Theta healing. 

Beatae vitae dicta exslicabo enim

Proč mentoring se mnou?

Lorem insum dolor amet consec tetur adiriscin elit eiusmod temsor incididunt dolore masna alirua enim minim veniam nostrud exerci tation ullamco aliruis commodo conseruat irure.

pochopení a vhled do situací, kde se cítíme zaseklí

prostor pro tvůj projekt či osobní konzultaci

dodání energie přesně tam, kam potřebuješ

rozšíření o Theta healing

nová chuť do změn

reálné zkušenosti v podnikání i osobním životě

Jak budeme pracovat?

Napište mi nebo si domluvte konzultaci zdarma

Probereme, zda je program pro vás vhodný a domluvíme si termíny, kdy se sejdeme.

Potvrzení platby a rezervace

V okamžiku uskutečnění vaší platby je rezervace potvrzena a na váš email dorazí potvrzení.

Sejdeme se online

Ve smluvený čas si zavoláme. Doporučuji, abyste měli po ruce dostatek čisté vody, případně papír a tužku na poznámky.

Čas pro tebe

V krátké meditaci se na sebe napojíme tak, abychom společně mohli jít do hloubky.

Na co se často ptáte

Jak probíhá sezení Theta healingu?

Po zaplacení a potvrzené rezervaci si zavoláme ve smluvený čas. Popíšeš mi to, co chceš řešit a uděláme si společnou meditaci do theta vln. Nevadí, pokud ti nejde meditovat. Poté následuje individuální práce.

Kolik toho stihneme?

Každé setkání je velmi individuální. Hodně toho zavisí na podvědomé mysli a také na odhodlání, jak moc uvnitř sebe chcete změnit svá přesvědčení. Za hodinu se toho dá stihnout opravdu hodně.

Můžu se posunout i bez tebe?

Vše je o vědomém přístupu k životu. Uvolnění přesvědčení probíhá i skrze tvoje rozhodnutí. Samozřejmě metodu můžeš používat i sám/sama, ale je to o přístupu, jestli se do toho chceš více ponořit.

Jaký je rozdíl mezi Theta healingem a mentoringem?

Při theta healingu se zaměřujeme na práci s přesvědčeními, jsme po celou dobu v procesu léčení. Při konzultaci si více povídáme a můžeme nastavit akční kroky ke změně. Pokud narazíme na přesvědčení, které něco blokuje, můžeme ho odstranit díky theta healingu.

Potřebuji něco ještě vědět k sezení?

Před i po sezení doporučuji pít hodně čisté vody, odlehčit stravu a skvělé je i detoxikovat organismus třeba pomocí zelených potravin.

Co o mě říkají mí klienti? 

Petry mentoring v kombinaci Theta healingem mi pomohl nalézt a odstranit limity, které mi bránily dovolit si být úspěšná. Změnily jsme je na lehkost a radost, kterou jsem tolik potřebovala opět cítit při tvorbě online produktů. Teď konečně vím, že to tak opravdu bude. Mockrát děkuji a rozhodně doporučuji!

Kristýna Charvátová

Jasnovidka, www.kristyna-charvatova.cz

Zarezervujte si svůj termín zde:

Petra Frenzelová

O mně

Jsem Petra – Theta healer se specializací na hloubku vody, tedy emocí. Provádím individuální konzultace, skupiny v online prostoru nebo skupiny na živých akcích například s hennou, kakaem nebo čajovým obřadem.