Petra Frenzelová

Promluvy s businessem

Promluvy s businessem skrze Theta healing. 

Naladění se na tvoje podnikání jako na bytost, která s tebou komunikuje. Velké plus je, že tvoje podnikání můžeme hned opečovat, uvolnit pocity, které ho blokují a dát mu hravou, radostnou formu.

Beatae vitae dicta exslicabo enim

Co nás společně čeká?

Lorem insum dolor amet consec tetur adiriscin elit eiusmod temsor incididunt dolore masna alirua enim minim veniam nostrud exerci tation ullamco aliruis commodo conseruat irure.

koukneme se, jak se tvůj byznys cítí

jak tvůj byznys vypadá

co tvůj byznys potřebuje ke svému růstu?

jakou vizi má pro tento rok či delší čas

blokuje něco jeho energii?

zhmotnění jeho/tvé vize

Jak budeme pracovat?

Napište mi nebo si domluvte konzultaci zdarma

Probereme, zda je program pro vás vhodný a domluvíme si termíny, kdy se sejdeme.

Potvrzení platby a rezervace

V okamžiku uskutečnění vaší platby je rezervace potvrzena a na váš email dorazí potvrzení.

Sejdeme se online

Ve smluvený čas si zavoláme. Doporučuji, abyste měli po ruce dostatek čisté vody, případně papír a tužku na poznámky.

Čas pro tebe

V krátké meditaci se na sebe napojíme tak, abychom společně mohli jít do hloubky.

Co o Promluvách s businessem říkají mí klienti?

Opravdu fyzicky jsem cítila, jak se mi ulevilo. Jako kdyby mi z ramenou spadl těžký pytel, který jsem si táhla roky s sebou.

Rozhovor s byznysem jsem vyhrála v rámci jedné Pétiny výzvy.

Vlastně jsem ani nevěděla, co mě čeká a jak takový rozhovor pomocí Theta Healing vypadá. No, řeknu vám, spadla mi čelist.

Péťa mě velmi jemně a lehce provedla až do Theta stavu a umožnila mi vidět můj byznys v celé jeho “kráse”. Objevila jsem hluboko zasunuté bloky a strachy, které mi pořád brání vzít pevně do rukou své podnikání a rozjet to naplno. Už v mém dětství byl zakopaný pes, už tehdy jsem odmítla přebírat zodpovědnost za svůj život, potažmo své podnikání. Hned jsme všechny bloky přepsaly a já cítila okamžitou úlevu. Opravdu fyzicky jsem cítila, jak se mi ulevilo. Jako kdyby mi z ramenou spadl těžký pytel, který jsem si táhla roky s sebou. Péťa krásně dokázala číst můj příběh a trefně cílila otázky, které mě vedly až k úplnému jádru. Děkuji za příležitost vyzkoušet si Theta Healing poprvé právě s Peťou, bylo to kouzelné, laskavé a účinky cítím ještě teď pár hodin po sezení. Pokud vám podnikání vázne, nebo cítíte, že v něm něco drhne. Určitě běžte do Rozhovoru s byznysem s Peťou, objevíte přesně to, co potřebujete

Tereza Holá

Certifikovaná koučka

 

Moje poslání se ukázalo ve formě perly. 

S Peťou jsem měla sezení Theta healing na téma ideální klientky. Moje poslání se ukázalo ve formě perly. Ukázalo se, že tahle perla tu není úplně pro každého, dokázala jsem poznat a pochopit poslední týdny stagnace, která „jen“ poskytovala prostor k transformaci. Peťa celý proces podpořila přepsáním některých vzorců, její energie laskavě, ale pevně provázela celým sezením. Děkuji a doporučuji

Hanka Burešová

Terapeutka, www.hankaburesova.cz

Byla jsem překvapena, když jsem svůj byznys uviděla jako malou choulící se holčičku, která se všeho bojí. 

Oslovila mne nabídka Peti s pro mne zajímavým tématem rozhovoru se svým byznysem. Vzhledem k tomu, že již delší dobu řeším pocit neúspěchu v mém snažení a podnikání, rozhodla jsem se pro toto sezení. Nevěděla jsem příliš co mám od našeho setkání očekávat, každopádně šla jsem do toho s otevřeným srdcem a s otevřenou myslí, zvědavá co mi můj byznys chce říct. Setkání s Peťou bylo velmi příjemné. Popovídaly jsme si o problémech, které mne trápí, Peťa mi vysvětlila jak funguje Theta Healing a co mne při terapii čeká. Poté jsme se již daly do práce. Byla jsem překvapena, když jsem svůj byznys uviděla jako malou choulící se holčičku, která se všeho bojí. Vhodnými otázkami Peťa vedla naši terapii, aby se dostala k jádru problému a postupně celou situaci i léčila. V průběhu terapie jsme se dostaly dokonce až do minulých životů, kde byly zážitky pro mne tak silné, že se promítají i v mém podnikání a současném životě celkově. Peťa mne citlivě vedla celou terapií, vždy mi řekla co konkrétně při svém léčení dělá. Na konci našeho sezení byla z malé vystrašené holčičky krásná vznešená a silná dáma. Těším se, až se s touto dámou setkám ve svém reálném životě, až se propíše do mého podnikání a současné reality. Zda a jak se Peti léčení konkrétně projeví v mém životě zatím nemohu hodnotit, to ukáže čas. Ale už teď děkuji Peti za citlivý přístup a příjemné povídání. Pokud se chcete podívat na to, kde drhne Vaše podnikání, nebo i cokoliv jiného ve Vašem životě, a chcete přijmout léčivou sílu ThetaHealingu, Peťa je pro Vás určitě ta pravá.

Daniella Nádherná

VIP spirituální vrba, konzultant, taroterapeut a karmaolog, www.centrum-terapie-daniella.webnode.cz

Zarezervujte si svůj termín zde:

Petra Frenzelová

O mně

Jsem Petra – Theta healer se specializací na hloubku vody, tedy emocí. Provádím individuální konzultace, skupiny v online prostoru nebo skupiny na živých akcích například s hennou, kakaem nebo čajovým obřadem.