Jsme to, co si myslíme

Jsme to, co si myslíme

Najdi životní rovnováhu a štěstí

U mě najdeš převážně živel vody. To znamená, že dost dobře rozumím emocím a dokážu se podívat do hloubky.

Pochopila jsem, že pokud odstraním bolest ve svém těle, kterou způsobují zaseknuté emoce a přesvědčení, tak se stanu jiným člověkem. Je to jako vyměnit myšlení a celé DNA.

Osobnímu rozvoji se vědomě věnuji již 10 let. Podnikání a svobodě v životě 15 let. Neustále se vzdělávám, poznávám a nacházím nejrůznější cesty, které ti ukážu.

Provedu tě touto změnou, kterou jsem prošla i já sama. Moc dobře ti totiž rozumím. Vím, jaké to je žít s traumaty a přesvědčeními.

Nemáme dost peněz, jsi tlustá, nikdy z tebe nic nebude, jsi divná… to je jen pár přesvědčení, které často slýcháme a převezmeme je za své. Celý život pak žijeme dle toho. 

Jsem Petra — Theta Healer

Vyšlapala jsem trnitou cestu ke svému rozvoji, abych mohla předávat dál vše, co jsem se naučila. Reálné zkušenosti mi dávají skvělou příležitost se ponořit do hloubky a odstranit vše, co už jsme připraveni propustit.

Petra Frenzel - theta healer
Kakaový rituál

Co u mě najdete?

Bezpečný prostor

Harmonie

Manifestace

Reálné zkušenosti

Proč & Jak?

Transformaci se nevyhneme. Celý život se učíme přesně to, co potřebujeme. Děláme to vědomě i nevědomě. Pokud najdeme způsob, který nám pomůže pochopit naši cestu, stane se tato cesta příjemnější. Dokážeme si ustát svoje hranice a být sebevědomější a jistější. Velmi se toho změní. Záleží jen na tom, jestli opravdu chceš.

Vyzkoušej energetické čištění a vezmi si konečně zodpovědnost za svůj život zpět. Ráda tě tím provedu, pro tebe nejlepším způsobem.

Theta Healing Basic DNA Petra Frenzelová
Theta Healing Advanced DNA Petra Frenzelová
Theta Healing Dig Deeper Petra Frenzelová
Theta Healing You and the Creator Petra Frenzel
Theta Healing Manifesting and Abundance Petra Frenzel
Petra Frenzelová Emoční Kód