Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru. 

 

O čem je tato karta?

Šaman

Důvěřujte vyšším silám

Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje podporu vašich šamanských průvodců.

Šamani věřili, že pokud se objeví nemoc, je to způsobené odevzdáním vlastní síly. Šamani se vydávali do vyšších sfér, aby přinesli informace proč a uvolnili tyto zkušenosti. Tato karta je také znamením, že je potřeba uvolnit nějaké staré vzorce a emoce. 

Následujte své vedení skrze intuici a vedení od vašich duchovních průvodců, andělů či předků. Pokud jste se vzdali své síly, vezměte si ji zpět.

Každý týden vytahuji kartu speciálně pro mou komunitu s poselstvím na daný týden. 

Zadej, prosím, svůj e‑mail, na který ti výklad pošlu. 

Poselství

Pokud v sobě najdete pocity důvěry, že se toto může uvolnit, přivoláte si zpět sílu. 

Přivolejte si svoji sílu zpět, odevzdejte své starosti a otevřete se intuitivnímu vedení a poselství.

Světelná aktivace

 Vím, jaký je to pocit důvěřovat. Uvolňuji veškeré emoce a pocity, které mi nedovolí se plně postavit do své síly. Přivolávám si zpět svoji sílu, kterou jsem odevzdala či někde poztrácela.

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…

Karta na týden 30.10. — 5.11.

Karta na týden 30.10. — 5.11.

Máme za sebou úplněk s částečným zatměním měsícem, který byl dost silný a transformační, tak jako celý měsíc říjen. Vše se točilo zase kolem naší sebe-důvěry, sebeúcty, co si necháme líbit a kde je naše hranice. Možná jsme našli více síly do dalších dní, tak se pojďme…

Karta na týden 16.10. — 22.10.

Karta na týden 16.10. — 22.10.

Minulý týden v sobotu jsme měli novoluní. Bylo na téma, že jsme jako semínka, která dostávají možnost růst. Karta na minulý týden byla Jdeš správným směrem, kde jsme dostali potvrzení, že vše je v pořádku. A tento týden se dozvíme proč.O čem je tato karta?…