Karta na týden 30.10. — 5.11.

Máme za sebou úplněk s částečným zatměním měsícem, který byl dost silný a transformační, tak jako celý měsíc říjen. Vše se točilo zase kolem naší sebe-důvěry, sebeúcty, co si necháme líbit a kde je naše hranice. Možná jsme našli více síly do dalších dní, tak se pojďme podívat, co nám přináší tento týden.

O čem je tato karta?

Poslechni volání

K čemu tě volá tvoje duše?

Pokud odešlo to, co nás brzdilo, uvolňuje se i náš správný směr. Více slyšíme své touhy a přání. Jsme si více jistí svoji cestou. Proto je uvolnění emocí a přesvědčení tak důležité. Skrze nánosy zaseklých emocí nemůžeme cítít svoje potřeby a vedení naplno. Čím více toto vše uvolníme, tím více můžeme následovat svoji pravou cestu.

Vedení a volání, které slyšíte, přichází seshora. Možná tušíte, co máte dělat, ale nahání vám to strach. Nedává to smysl, nevíte jak to udělat, neumíte si to představit. Toto vedení není jednorázová záležitost, ale je to celoživotní cesta. Naslouchání hloubky svého nitra, vaší duše.

Pokud cítíte volání, je to přesně ono, to vaše poslání. Řekněte ANO tomu volání. Nečekejte podrobný plán jak to udělat.V tom je totiž ten háček. Nemusí to být jednoduché, ale věřte, že to bude stát za to. Je zapotřebí víra a odvaha. To většinu lidí odradí, ale vy nejste většina lidí. 

Každý týden vytahuji kartu speciálně pro mou komunitu s poselstvím na daný týden. 

Zadej, prosím, svůj e‑mail, na který ti výklad pošlu. 

Poselství

Právě teď je vhodný čas odpovědět na volání vaší duše. Nemusíte vědět celý plán. Dokonce ani nemusíte vědět, kam vás to vede. Stačí jen udělat další krok. Krůček po krůčku jděte po cestě. Je to taková hra. Sbíráte zkušenosti, uvolňujete přesvědčení a také svůj potenciál. Tato hra nemá konec, jen se mění úrovně myšlení. Neexistuje žádná mapa, ani plán. Jen vaše touha a odvaha. 

K čemu vás vyzývá vaše duše?

Světelná aktivace

Důvěřuji svému vedení. Vím, že je pro mě bezpečné být odvážná a následovat touhy své duše. Odevzdávám všechna přesvědčení, která mi brání slyšet hlas své duše. Vydávám se na cestu svého poslání.

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…

Karta na týden 16.10. — 22.10.

Karta na týden 16.10. — 22.10.

Minulý týden v sobotu jsme měli novoluní. Bylo na téma, že jsme jako semínka, která dostávají možnost růst. Karta na minulý týden byla Jdeš správným směrem, kde jsme dostali potvrzení, že vše je v pořádku. A tento týden se dozvíme proč.O čem je tato karta?…