Karta na týden 16.10. — 22.10.

Minulý týden v sobotu jsme měli novoluní. Bylo na téma, že jsme jako semínka, která dostávají možnost růst. Karta na minulý týden byla Jdeš správným směrem, kde jsme dostali potvrzení, že vše je v pořádku. A tento týden se dozvíme proč.

O čem je tato karta?

Transformace

Věci se mění na buněčné úrovni. Hluboké léčení. 

Naše těla, naše zkušenosti, naše buňky se neustále mění. Nejsme ti, kteří jsme byli před rokem. Nejste ani tím, kým se stáváte. Jste někde na cestě, ladíte se, balancujete mezi možností růstu a odhazováním starého. Jen pokračujte na cestě a proměňujte se.

Za další rok se zase ohlédnete a pocítíte údiv. Kolik se toho zase změnilo? Ve vašem vnitřním světě se vše neustále proměňuje. Teď je správný čas se vzdát starých způsobů a přesvědčení, které vás neustále drží v emocích boje-útěku-znehybnění. 

Uvolněte stará traumata, která vás jen stahují dolů. Staré vzorce chování se připomínají, že už se můžou uvolnit. Dovolte si je pozorovat s odstupem a sledujte, jak nad vámi přestávají mít moc. 

Hledejte nové způsoby, jak začít nově žít. 

Každý týden vytahuji kartu speciálně pro mou komunitu s poselstvím na daný týden. 

Zadej, prosím, svůj e‑mail, na který ti výklad pošlu. 

Poselství

Celý měsíc říjen je velmi transformační. Vytahují se stíny v hloubkách. Dochází k uspořádání na nejhlubší úrovni. 

Prozkoumejte také svůj vztah k tělu, změňte jídelníček, začněte cvičit nebo využijte možnosti terapie. Možná se vám bude hodit i emocionální podpora, protože se začnou vynořovat zážitky z dětství, které potřebují uvolnit. To můžeme udělat společně 🙂 

Jste hluboce milováni. 

 

Světelná aktivace

Dovoluji si přijmout nejhlubší léčení a transformaci, aby se změna odehrála bezpečně a na buněčné úrovni. 

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…