Karta na týden 2.10. — 8.10.

Cítím neskutečnou podporu, zvlášť když vypadnou tak úžasné karty, které přesně sedí na toto období. Pro tento týden jsem vybrala balíček z karet Andělů a předků a vypadly rovnou dvě karty. Nejspíše je potřeba doplnit minulý týden, kdy výklad nebyl.

 

O čem je tato karta?

Podzim

Odhoďte vše staré a odpočívejte

Zbavte se veškerého tlaku a očekávání, které vás tíží. Odhoďte všechno, abyste se zotavili dříve, než přijde čas obnovy.

Stromy se na podzim připravují na dlouhou chladnou zimu a musí shodit veškerou zátěž, aby mohly zase růst.  I vy se občas musíte shodit svoji starou zátěž, abyste mohli růst a rozvíjet se.

Havran na kartě Podzim ukazuje, že v tento čas je možnost léčení. V keltské tradici zvířat je havran ptákem léčení. Toto léčení spočívá ve změně, která vám umožní se posunout dál. Můžete si pak začít více uvědomovat své potřeby, touhy, hranice. Tím také získáte větší podporu.

Podzim je hlavně o odpočinku a uvolnění všeho starého.

Každý týden vytahuji kartu speciálně pro mou komunitu s poselstvím na daný týden. 

Zadej, prosím, svůj e‑mail, na který ti výklad pošlu. 

Poselství

Sami víte, co je pro vás těžké. Co vás drží zpátky? Je to člověk, situace, sen? Teď je ten pravý čas nechat to odejít. Udělejte prostor pro změnu, která přichází. Sama příroda vás vede k tomu, abyste pustili vše, co vám brání se posunout vpřed. 

 

Slunce

Užívejte si úspěch a štěstí

Otevírají se vám nové dveře. Následujte své myšlenky. Propojte se s vnitřním ohněm, který vás popožene vpřed.

Slunce je symbolem energie úspěchu. Je to nejmocnější planeta ve sluneční soustavě. Tato karta tedy přináší moc, úspěch a světlo. Také vás zve k prožívání radosti.

Právě teď vás obklopuje záře Slunce. Možnosti cítit a být úspěšní tančí kolem vás. vztahy a přátelství se radostně rozvíjejí a vy se můžete cítit spokojeně. Pokud právě teď nejste někde, kde je zářivě slunečno, najděte si způsob, jak si užít teplo a radost. 

Sluneční energie přináší vitalitu a zdraví, energetizuje, zahřívá a podporuje všechno k růstu. Obklopuje vás tato naplňující energie a nabízí se vám příležitost posunout se vpřed. Jestli chcete rozjet něco nového nebo udělat nějaký zásadní krok, energie Slunce vám dodá potřebnou sílu. Jestliže pokládáte otázku, odpověď je jasné Ano!

Světelná aktivace

Vím, jaký je to pocit radovat se ze svých úspěchů. Cítím napojení, vnitřní klid a důvěru na všech úrovních. Odevzdavám se do naplněného proudu života. Dovoluji si odpočívat a naplňuji potřeby svého těla. 

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…