Karta na týden 28.8.. — 3.9.

Přichází nám září, léto odchází a my možná budeme hledat rovnováhu. Proto jsem vytáhla kartu z balíčků Tarot archandělů.

O čem je tato karta?

Arielova dvojka

Je důležité nalézt rovnováhu! Práce na mnoha úkolech nebo projektech najednou. Udělat si z práce zábavu.

Možná máte mnoho úkolů, projektů a cítíte tlak na realizaci. Pořád máme retrográdní Merkur, který veškerou tíhu ještě znásobuje. Zkuste zvážit, jestli je opravdu nutné dělat celý seznam úkolů. Zkuste hledat cesty, jak tuto situaci odlehčit či zpříjemnit. 

Přistupujte k životu hravě. Ať už se děje cokoliv, koukněte na to z nadhledu. Toto období je také velmi vhodné k úklidu, nejen v sobě, ale i fyzicky.

Podívejte se na svůj život z nadhledu, v radosti a hravosti.

Každý týden vytahuji kartu speciálně pro mou komunitu s poselstvím na daný týden. 

Zadej, prosím, svůj e‑mail, na který ti výklad pošlu. 

Poselství

Můžete zjistit, že to, co děláte, vás již nenaplňuje. V tomto případě jděte jemně po cestě změny. Dejte pozor na unáhlená rozhodnutí, abyste skákali s rozumem, hlavně ohledně financí. 

Doplňující význam: Plout s proudem. Budit dojem, že je to jednoduché. Schopnost vystačit s málem peněz. 

Světelná aktivace

Plně důvěřuji své cestě. Dívám se na svůj život z nadhledu a přináším do něj radost a hravost. Zkoumám možnosti svého života zábavnou formou. Pozoruji, jestli je všechno tak, jak si myslím. 

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…