Karta na týden 3.9.. — 10.9.

Tento týden je krokem z léta, uvolnění, napojení se na přírodu. Vcházíme do září, kde si uklízíme před příchodem zimy, ladíme se na to, jak budeme vnímat příchod tmy. Alespoň já vnímám, že přijdou další ponory do hloubek a zároveň vstupy do nových zkušeností. Proto jsem vytáhla kartu z Karet Světla. 

O čem je tato karta?

Tanči s životem

Udělej něco, aby změnila svoji energii

Tato karta přesně vystihuje moje sdělení. Tanec nás totiž uvolňuje, dokáže harmonizovat, zve nás k projevení se, k projevení sebe, k projevení našich niterních pocitů, ale i k vypuštění emocí. Tanec je cesta, jak velmi lehce rozpohybovat naše tělo, tedy i energii.

Proto jsem pro vás připravila prožitkový sebeláskový kurz pro ženy, v kterém se také bude tančit. Dokončuji jeho finální verzi a moc se těším na změny, které vnese do vašich životů.

Pohněte se z místa, kde jste se zasekli a rozhýbejte svoji energii. Pokud neradi tancujete, změňte svoji energii jakýmkoliv pohybem, který neznáte. Je čas dát věci do pohybu a najít způsob, jak tancovat v rytmu života. 

Když nespoutaně tancujete, přebírá vedení vaše duše a s každým pohybem se vracíte do harmonie se vším živým. 

Každý týden vytahuji kartu speciálně pro mou komunitu s poselstvím na daný týden. 

Zadej, prosím, svůj e‑mail, na který ti výklad pošlu. 

Poselství

Život se neustále mění. Pokud se bráníte změnám, vaše energie stagnuje a vy přestáváte plout s proudem. Vesmír má tajemnou inteligentní sílu, přirozený rytmický puls, který řídí veškerý život. Jedním z nejlepších způsobů, jak změnit svou energii, vibraci a frekvenci, je pustit si nějakou hudbu a začít na ní tancovat. 

Světelná aktivace

Plně se nořím do pohybu svého těla. Uvolňuji veškeré bloky a pocity studu, že něco nemůžu. Vím, že se můžu projevit přesně tak, jak potřebuji. Jsem nespoutaná pohybující se síla a energie. 

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma — co si neseme z rodové linie?

Transgenerační trauma se zabývá emocemi a jejich přenosy mezi generacemi. Na svět nepřicházíme jako nepopsaný list, jak si ostatní myslí. Neseme si klady i zápory v DNA naší rodinné linie. Úzkost, strach či depreseZ rodu si tedy bereme vše. Může to být nějaké nadání…

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…