Karta na týden 9.10. — 15.10.

Tento týden začíná lehce podzimním počasím. Vnímám, že teď už se opravdu naladíme na hloubku v nás a dojdeme ke zklidnění. Proto jsem vybrala Karty světla, které mají nádherné poselství.

 

O čem je tato karta?

Jdeš správným směrem

Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše. 

Nepochybujte o sobě tolik. Jste na správné cestě. Jdete správným směrem. Moc o tom nepřemýšlejte. Děje se to a vy jste blíže, než si myslíte.

Jste přesně tam, kde máte být. Vše se děje správným tempem v božím načasování. Nespěchejte. Není vhodný čas k netrpělivosti. Vytrvejte. Není kam spěchat, vše co se buduje, roste.

Co jste zasadili, to brzo vykvete. S každým novým dnem, krůček po krůčku se buduje váš sen. Ušli jste dlouhou cestu.Základy jsou pevné a lze na nich stavět dál. 

Každý týden vytahuji kartu speciálně pro mou komunitu s poselstvím na daný týden. 

Zadej, prosím, svůj e‑mail, na který ti výklad pošlu. 

Poselství

Pocit nebo myšlenka, že by se věci měly dít rychleji je jen vaše ego, které porovnává vaši cestu s druhými. Srovnávání není váš přítel. Zalévejte svoji zahrádku a vězte, že doba květu brzy přijde. 

 

Světelná aktivace

Vím, jaký je to pocit důvěřovat božímu načasování. Jsem v důvěře, že se vše děje přesně tak, jak má. Každý den pečuji o svou zahrádku a vím, že brzy přijdou plody mého tvoření. 

 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Karta na týden 13.11. — 19.11.

Tento týden nám začíná Novoluním ve Štíru.   O čem je tato karta? Šaman Důvěřujte vyšším silám Šamani z dávných dob, vždy pomáhali lidem komunikovat potřeby Matky Země, přinášeli nové informace a také pochopení jejich těžkých situací. Tato karta vám poskytuje…

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Karta na týden 6.11. — 12.11.

Život je plný výzev a tento týden k nám k tomu dokonce přišla karta. V minulých týdnech jsme hodně odpočívali, ukotvovali své nové vize, uvolňovali emoce a přesvědčení, které nám již neslouží. A teď už se jdeme ladit na další růst.  O čem je tato karta?…

Karta na týden 30.10. — 5.11.

Karta na týden 30.10. — 5.11.

Máme za sebou úplněk s částečným zatměním měsícem, který byl dost silný a transformační, tak jako celý měsíc říjen. Vše se točilo zase kolem naší sebe-důvěry, sebeúcty, co si necháme líbit a kde je naše hranice. Možná jsme našli více síly do dalších dní, tak se pojďme…